Služby

Společně s výrobou kuchyní a nábytku na míru nabízíme rekonstrukce jednotlivých místností nebo interiérů v celé nemovitosti. Vyměníme podlahy, dveře a odborně zapojíme spotřebiče. Také umíme zajistit úpravy elektrických rozvodů, vody a plynu, obklady a malování. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně podle jeho potřeb a přání. Než se pustíme do výroby a úprav, vytvoříme 3D vizualizaci, abyste si byli jistí, že vše odpovídá Vašim představám. Více o tom, jak postupujeme, se dočtete na stránce krok za krokem.
Při návrhu interiérů dbáme na to, aby k sobě vše ladilo a především fungovalo. V případě projektu nového domu nebo bytu lze navrhnout drobné změny uspořádání, které zlepší funkčnost, využití prostoru a vizuální dojem. Společně s našimi partnery zařídíme vše od podlahy až po strop. Už nemusíte obvolávat desítky řemeslníků. Postaráme se o to, aby rekonstrukce proběhla v POHODĚ. Ozvěte se nám.

Naše služby v kostce:

– konzultace (uspořádání, materiál, barevné řešení)
– 3D vizualizace a odborné zaměření
– vlastní výroba
– doprava a montáž
– prodej a instalace spotřebičů
– dodávky podlah a interiérových dveří
– subdodavatelské služby (úpravy elektrických rozvodů, rozvodů vody a plynu, malování)

Nedávno jsme provedli kompletní rekonstrukci bytu 2+kk v panelovém domě. Vyrobili jsme novou kuchyň a vdechli jí život moderními spotřebiči. Obývací pokoj a ložnici jsme vybavili nábytkem. Chodbě vévodí prostorná skříň, která přechází do botníku. Ani koupelna s toaletou nezůstaly bez povšimnutí. Umakartové jádro jsme poslali na smetiště dějin a místnosti změnili k nepoznání. O výsledku se můžete přesvědčit na vlastní oči díky virtuálním prohlídkám.