Krok za krokem

Přečtěte si, jak probíhá spolupráce s námi krok za krokem. 

Setkání v našem studiu

Prvním krokem při objednání kuchyňské linky nebo nábytku je návštěva našeho studia v Kutné Hoře. Ve studiu máme k dispozici velké množství vzorníků, vystavených spotřebičů a kuchyní, proto je nejlepší volbou první schůzka u nás. Můžete nás navštívit kdykoliv v otevírací době, ale preferujeme telefonicky domluvenou schůzku na konkrétní termín – jen tak Vám můžeme zajistit, že budeme mít na jednání klid a budeme se Vám moci věnovat. Na schůzce se pobavíme o Vaší představě a možnostech, nastíníme přibližnou finanční náročnost a probereme aktuální stav Vašeho prostoru pro kuchyň. Schůzka je ZDARMA.

Vezměte si s sebou rozměry a foto místa pro kuchyň nebo nábytek, abychom si prostor dokázali lépe představit a následně společně vybrali nejlepší řešení.

3D vizualizace

Po společné domluvě tvoříme 3D návrh, díky kterému je snadné si představit kuchyň ve Vašem prostoru. 3D návrh stojí 2000 Kč, které v případě realizace odečítáme z konečné částky. S 3D návrhem tvoříme i návrh na rozmístění rozvodů elektřiny, vody a případně plynu. Pokud se Vám vše líbí, můžeme si plácnout a podepsat závaznou objednávku.

Zaměření na místě realizace

Zaměření na místě realizace je součástí celého procesu. Protože vyrábíme veškerý nábytek na míru, je důležité abychom si prostor zaměřili dle našich požadavků a na základě rozměrů vytvořili nábytek, který bude stvořený přesně pro Váš prostor.

Výroba a montáž

Doba dodání je průměrně 4-6 týdnů. Následně kuchyň nebo jiný nábytek montujeme v předem sjednaném termínu. S montáží můžeme dodat i vestavěné spotřebiče nejrůznějších značek.