Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě, a proto si můžete v naší provozovně  vyzkoušet a prohlédnout hotové kuchyně, výklopy dvířek či pojezdy zásuvek, pohodlnost sedací soupravy, kuchyňské nebo barové židle. Máte také možnost nahlédnout do vzorníků materiálů.

Příprava návrhu nábytku na základě Vašich požadavků a konzultace jsou naprostou samozřejmostí. Osobní zkušenost nic nenahradí, a proto si můžete v naší provozovně prohlédnout a vyzkoušet hotové kuchyně či sedací soupravy, materiály a vzorníky nebo výklopy dvířek či pojezdy zásuvek.

Perfektní výsledek, který očekáváte, zaručuje vizualizace a odborné zaměření interiéru.
Na základě Vašich požadavků doporučíme elektrospotřebiče, které budou součástí Vaší nové kuchyně. Vyrobený nábytek přivezeme a smontujeme.

Jsme schopni navrhnout změny interiéru tak, aby působil harmonicky a zajistit dodání a montáž podlahových krytin a interiérových dveří. Zajistíme také další subdodávky, jako je úprava rozvodů elektřiny, vody, plynu, malování atd.

V případě nového projektu domu nebo bytu lze navrhnout drobné změny uspořádání, které mohou zlepšit funkčnost, využití prostoru a vizuální dojem. Při návrhu kuchyně získáváte i výkres rozvodů elektřiny, plynu a rozvodů vody.


Naše služby v kostce:
- konzultace (uspořádání, materiál, barevné řešení)
- 3D vizualizace a odborné zaměření
- vlastní výroba
- doprava a montáž
- prodej a instalace spotřebičů
- dodávky podlah a interiérových dveří
- subdodavatelské služby (úpravy elektrických rozvodů, rozvodů vody a plynu, malování)

Kuchyňské studio a nábytek Pohoda, 2015