Dlouhodobě spolupracujeme s těmito předními dodavateli:

Komponenty kuchyňských linek:
Trachea
je největším českým výrobcem kuchyňských a nábytkových dvířek, který si zakládá na kvalitě výrobků a rozmanitosti nabídky. Trachea = česká dvířka vysoké kvality.

Kronospan
se zabývá výrobou dřevěných desek, plovoucích podlah, obkladů, vysokotlakých laminátů, obkladových panelů a OSB desek.

Egger
nabízí komplexní výrobu nábytku, interiérového vybavení, stavebných výrobků a laminátových podlah.

FRANKE
Dřezy FRANKE se u zákazníků těší velké oblibě především díky vysoké kvalitě, založené na dlouholeté tradici a zkušenostech. Dřez můžete vybírat z širokého spektra typů, tvarů a materiálů. Samozřejmostí jsou tradiční tvary i výrobky vycházející z posledních módních trendů. FRANKE dokáže svým zákazníkům, díky svému jedinečnému postavení na trhu, nabídnout kvalitní dřezy za více než přijatelnou cenu!

Technistone 
je přední český výrobce kuchyňských pracovních desek z umělého kamene. Při výrobě nejnovějšími technologiemi míchání a lisování kombinuje přírodní suroviny (například křemen). Díky unikátním vlastnostem odpovídají pracovní desky nejen praktickým potřebám, ale také designovým požadavkům moderních domácností.

Slezák - RAV CZ s.r.o.
je česká firma založená v roce 2001, která se zabývá výrobou vodovodních (dřezových, stojánkových, nástěnných, nízkotlakých, senzorových) baterií v mnoha designových řadách.

Elektrospotřebiče:
Spolupracujeme se zastoupením většiny značek elektrospotřebičů - s: AEG, Beko, Brandt, Liebherr, Mora, Miele, Whirpool, Zanussi a dalšími.

Pro svou novou kuchyň tedy můžete zvolit buď osvědčenou značku, se kterou máte dobré zkušenosti, nebo nabídneme různá cenová řešení.

Sledujeme akční nabídky na elektrospotřebiče nebo je sami vytváříme a díky tomu Vám můžeme nabídnout spotřebiče za zajímavé ceny.

Aktuální nabídku akcí naleznete zde.

Hotový nábytek:
Cobra čalounictví, s.r.o.
je česká firma, která se věnuje výrobě čalouněného nábytku a tradice výroby sahá až do roku 1950.

Polstrin
luxusní sedací soupravy hotové nebo na míru

Iktus
patří k tradičním českým výrobcům kuchyňských jídelních setů, rohových lavic a jídelních stolů a židlí. Sortiment doplňují postele, vestavěné skříně a další zakázkový nábytek.

ITTC Stima
vyrábí stoly a židle na zakázku, vybírat můžete z širokého spektra dekorů, barev a vzorů čalounění.

Domestav
dětské a studentské pokoje hotové nebo na míru, postele a matrace

Vybrané výrobky a katalogy od našich dodavatelů jsou k dispozici na naší provozovně.

Kuchyňské studio a nábytek Pohoda, 2015